English

 

Так у 2017 році виглядатиме гуртожиток, розташованний у містечку Радісне, яке знаходиться за 72 кілометрина північіше від Одеси. У Радісному проживає 2000 людей. Є школа і спортивний комплекс, дитячий садочок, і лікарня. Шість разів на день з Радісного до Одеси курсує громадський автобус.

 

Цей гуртожиток стане домівкою для 200 вимушиних переселенців – інвалідів, одиноких матерів та багатодітних сімей.

 

 

 

 

Бойові дії на українському Донбасі почалися у квітні 2014 року, після того як Росія анексувала півострів Крим. Цей найбільший військовий конфлікт в Європі в 21 столітті забрав більш ніж 10 000 людських життів. Понад 20 000 людей поранено та скалічено. Майже 2 500000 змушені були втікати з території охопленої жорстокою кровопролитною війною, яка була організована і підживлюється Кремлем.

 

 

Щоб зберегти своє життя і життя своїх рідних ці люди залишили все: свої домівки, майно, роботу. Сьогодні перед ними стоїть нове випробування – знайти постійне помешкання.

 

Отримавши оселю, вони перестануть боятися опинитися будь-якої миті просто неба. Натомість знайдуть роботу, а їх діти ходитимуть до дитсатка та школи. Всі поступово повернуться до нормального життя.

 

British-Ukrainian Aid об’єднала зусилля з ВГО «Європейською Асоціація з Прав Інвалідів», щоб допомогти цим родинам отримати нове житло. Для цього ВГО «Європейська Асоціація з Прав Інвалідів» орендувала 3 поверхи 5-ти поверхового гуртожитку у місцевої адміністраціЇ містечка Радісного.

 

Нові мешканці гуртожитку будуть сплачувати лише за комунальні послуги, а в майбутньому зможуть навіть приватизувати свої кімнати. Дуже важливо, що у Радісному планують відкрити швейну фабрику та виробництво м’яких меблів. Тому з працевлаштуванням у переселенців не виникне проблем.

 

На даний момент це старий занедбаний гуртожиток, збудований ще за часів Радянського Союзу. Він потребує капітального ремонту. Потрібно 51 959, 35 фунтів (1,683,000 гривень)
щоб відремонтувати покрівлю, встановити скрізь двері і металопластикові вікна, відремонтувати каналізацію, водопостачання та електропроводку, встановити опалення, нову сантехніку, зробити ремонт 51 жилих кімнат, 3 коридорів, 3 кухонь, 6 туалетів, 3 умивальних кімнат та 3 душових кімнат. Детальний план виконання ремонтних робіт можна знайти тут.

 

Кожен з нас може допомогти збудувати новий дім і нове життя для цих сімей.

 

Підтримайте нашу справу! Допоможіть нам покращити долю цих людей.

 


Разом, спільними зусиллями і завдяки внеску кожного з нас, ми будуємо краще майбутнє для України!